Zameczek Niepubliczne Przedszkole Aktywności Twórczej Montessori w Siedlcach

PODZIĘKOWANIA

za udział w ewaluacji zewnętrznej

dla

wszystkich Rodziców, Wychowanków, Pracowników, Współpracowników i Instytucji Współpracujących

Dyrektor i Rada Pedagogiczna ?Zameczek? Niepublicznego Przedszkola Aktywności Twórczej Montessori w Siedlcach, składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom współpracującym z przedszkolem i biorącym udział w ewaluacji zewnętrznej placówki Zameczek.  Ewaluację przeprowadzili wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach w dniach 1-3.12.2014r.

Państwa udział w procesie ewaluacji przyczynił się od uzyskania bardzo wysokiej oceny funkcjonowania placówki Zameczek. Dzięki informacjom uzyskanym w czasie wywiadu dowiedzieliśmy się również, jakie działania naszego przedszkola zyskały uznanie i akceptację środowiska, oraz na których polach funkcjonowania mamy możliwość dalszego rozwoju.

Maria Dróżdż i Wioletta Cholewa-Baranowska