Poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę

Maria Dominika Drożdż
dyrektor pedagogiczna/współwłaścicielka

Ukończyła studia na kierunku: kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne na Wyydziale Humanistycznym Akademii Podlaskiej
Ma za sobą:

  • dyplomowy kurs Pedagogika M. Montessori w zakresie wieku dziecięcego (okres przedszkola i kształcenia zintegrowanego) w PSM w Łodzi,
  • szkolenie metodyczne przygotowujące do realizacji programu Przyjaciele Zippiego w MSCDS w Mińsku Mazowieckim,
  • kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ma doświadczenie zawodowe zdobyte: na stanowisku dyrektora pedagogicznego/nauczyciela w Niepublicznym Przedszkolu Montessori Delfinek w Mińsku Mazowieckim, na stanowisku nauczyciela w Przedszkolu Montessori Aniołkowo w Warszawie oraz na stanowisku pomoc nauczyciela w Prywatnym Przedszkolu MiniRaj w Mińsku Mazowieckim.

Wioletta Cholewa-Baranowska
dyrektor administracyjna/współwłaścicielka

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie, specjalność: samorząd lokalny, studia podyplomowe w Instytucie Orgmasz w Warszawie w zakresie zarządzanie jakością oraz dyplomowy kurs Pedagogika M. Montessori w zakresie wieku dziecięcego (okres przedszkola i kształcenia zintegrowanego) w PSM w Łodzi.
Zameczek to coś więcej niż zwykły żłobek i przedszkole. Wszystkich rodziców zachęcamy do:

  • zapoznania się z naszą wykwalifikowaną kadrą,
  • obejrzenia naszej bogatej galerii zdjęć,
  • sprawdzenia cennika opłat na bieżący rok szkolny,
  • wypełnienia formularza w celu zgłoszenia dziecka do żłobka lub przedszkola,
  • śledzenia aktualności z życia placówki.

GRUPY PRZEDSZKOLNE

Krasnale

Agnieszka Tomaszuk – nauczyciel wychowania przedszkolnego/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori
Paulina Wierzbicka – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori

Niedźwiadki

Karolina Biarda – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog
Ewa Filimon – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog
Aneta Stelmach – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog

Pszczółki

Monika Pawluk – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori
Anna Daraż-Szuba – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori
Monika Mazur – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Motylki

Małgorzata Cisak – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog
Wioletta Krajewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog
Kamila Jóźwik – oligofrenopedagog

Fiołki

Małgorzata Roguska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Urszula Jastrzębska – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog
Magdalena Turyk – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Sowy

Wioletta Łukasiewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego/oligofrenopedagog/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori
Anna Klim – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Urszula Bandurska – nauczyciel wychowania przedszkolnego/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori

Mrówki

Elżbieta Bąbiak – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Marlena Soszyńska – oligofrenopedagog/nauczyciel z zakresu pedagogiki Marii Montessori

GRUPY ŻŁOBKOWE

Żuczki – Dorota Staniszewska, Magdalena Niedziółka, Dorota Nadolska
Żabki – Edyta Krawczyk, Jolanta Kulik, Aneta Świnarska
Malinki – Anna Błońska, Milena Kokoszka (Pachecka), Martyna Matejek
Biedronki – Katarzyna Rąbel, Joanna Zwierzyńska, Monika Myrcha
Gwiazdeczki – Edyta Miezianko, Aneta Kisielińska

POZOSTALI NAUCZYCIELE

Gimnastyka – Maciej Miatkowski
Logopeda/trening umiejętności społecznych – Katarzyna Reda-Ostrowska
Rehabilitacja (masaż taktylny) – Monika Marczak
Integracja sensoryczna – Marzena Bartoń
Psycholog – Małgorzata Januszewska/Edyta Piłat
Język angielski – Joanna Prokop
Język niemiecki –Barbara Wójcik
Język hiszpański – Ruth
Religia- –Lidia Bobrowska
Rytmika – Michał Wyrzykowski
Dogoterapia – Marta Rudzińska/Renata Seroczyńska
Joga – Agata Kokoszka
Son-Rise –Magdalena Biardzka


Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia teatralne – Paulina Wierzbicka, Marlena Soszyńska, Karolina Biarda
Zajęcia muzyczno-plastyczne – Aneta Stelmach, Kamila Jóźwik
Zajęcia artystyczne (plastyczne) – Anna Daraż-Szuba
Zajęcia taneczne – Małgorzata Ciuhak
Judo – Sebastian Wiącek
Legomania – Małgorzata Roguska, Elżbieta Bąbiak


Chcesz, by Twoje dziecko trafiło pod opiekę naszych wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!