Pięknie mówię, czytam, piszę

?PIĘKNIE MÓWIĘ, CZYTAM, PISZĘ?- zajęcia dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu i rozpoznawaniu literek.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci 6, 7-letnich.

Prowadząca:
Sylwia Bąk, autorka książek ?Matematyczne rymowanki?- książeczka ćwiczeń dla klas I-III (wyd. Seventhsea), ?Alfabet ze zwierzętami?- książeczka ćwiczeń dla klasy I (wyd. Seventhsea)
Absolwentka Akademii Podlaska w Siedlcach, Kierunek: pedagogika, specjalność: kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne; ukończyła Liceum Medyczne w Siedlcach zawód: opiekunka dziecięca. W latach 01.02.2008r.- 30.06.2009r.- pracowała na stanowisku nauczyciela w niepublicznym przedszkolu.

?PIĘKNIE MÓWIĘ, CZYTAM, PISZĘ?- zajęcia dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu i rozpoznawaniu literek.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci 6, 7-letnich.

 

Prowadząca:

Sylwia Bąk, autorka książek ?Matematyczne rymowanki?- książeczka ćwiczeń dla klas I-III (wyd.
Seventhsea)
?Alfabet ze zwierzętami?- książeczka ćwiczeń dla klasy I (wyd.
Seventhsea)
Absolwentka Akademii Podlaska w Siedlcach, Kierunek: pedagogika, specjalność: kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne; ukończyła Liceum Medyczne w Siedlcach zawód: opiekunka dziecięca. W latach 01.02.2008r.- 30.06.2009r.- pracowała na stanowisku nauczyciela w niepublicznym przedszkolu.   
 

Logowanie