Pięknie mówię, czytam, piszę

„PIĘKNIE MÓWIĘ, CZYTAM, PISZĘ”- zajęcia dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu i rozpoznawaniu literek.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci 6, 7-letnich.

Prowadząca:
Sylwia Bąk, autorka książek „Matematyczne rymowanki”- książeczka ćwiczeń dla klas I-III (wyd. Seventhsea), „Alfabet ze zwierzętami”- książeczka ćwiczeń dla klasy I (wyd. Seventhsea)
Absolwentka Akademii Podlaska w Siedlcach, Kierunek: pedagogika, specjalność: kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne; ukończyła Liceum Medyczne w Siedlcach zawód: opiekunka dziecięca. W latach 01.02.2008r.- 30.06.2009r.- pracowała na stanowisku nauczyciela w niepublicznym przedszkolu.

„PIĘKNIE MÓWIĘ, CZYTAM, PISZĘ”- zajęcia dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu i rozpoznawaniu literek.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci 6, 7-letnich.

 

Prowadząca:

Sylwia Bąk, autorka książek „Matematyczne rymowanki”- książeczka ćwiczeń dla klas I-III (wyd.
Seventhsea)
„Alfabet ze zwierzętami”- książeczka ćwiczeń dla klasy I (wyd.
Seventhsea)
Absolwentka Akademii Podlaska w Siedlcach, Kierunek: pedagogika, specjalność: kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne; ukończyła Liceum Medyczne w Siedlcach zawód: opiekunka dziecięca. W latach 01.02.2008r.- 30.06.2009r.- pracowała na stanowisku nauczyciela w niepublicznym przedszkolu.   
 

Logowanie