Kreatywny sposób spędzania wspólnego czasu

Kreatywny sposób spędzania wspólnego czasu.

Jeśli masz dość kupowania nowych i drogich zabawek, jeśli chcesz by Twoje dziecko popatrzyło na świat z nowej strony i dostrzegło zastosowanie w rzeczach pozornie nieprzydatnych.
Nauczymy się konstruować zabawki z przedmiotów codziennego użytku jak i rzeczy przeznaczonych do wyrzucenia. Będzie to też okazja do wspólnej zabawy i integracji społeczności przedszkolnej. Każdy uczestnik wyjdzie dodatkowo z własnoręcznie przygotowaną zabawką, która będzie bezcenna. Warsztaty twórcze to nie konkurs talentów. To przestrzeń do rozwijania samego siebie, spojrzenia z innej perspektywy na własną relację i zabawę z dzieckiem, poszukania zasobów w sobie i pomostów do przekazania tych zasobów dzieciom.

Prowadząca:
Urszula Łubkowska, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, Wydział Nauk Pedagogicznych, specjalności: Wczesna Interwencja i Wychowanie Przedszkolne, ukończyła roczny kurs  kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.
Od 2009r. zatrudniona  w Przedszkole Montessori ?Aniołkowo?  Warszawa. Ukończyła min. następujące   kursy i szkolenia: Kurs I stopnia terapii behawioralnej;  IV stopni kursu języka mijanego;  uczestnictwo w szkoleniu na temat ?Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dzieci z autyzmem?? organizowane przez Synapsis; uczestnictwo badaniach dotyczących zdolności matematycznych dzieci pod kierownictwem prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej; szkolenie dla realizatorów programu ?Przyjaciele Zippiego?? ; Warsztaty metodyczne na temat ?Praca z dzieckiem autystycznym i z zespołem Aspergera? prowadzone przez dr Martę Korendo oraz mgr Katarzynę Sedivy; udział w projekcie ?Rozumieją nas? ? szkolenie dla nauczycieli z zakresu komunikacji z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną.

Jeśli masz dość kupowania nowych i drogich zabawek, jeśli chcesz by Twoje dziecko popatrzyło na świat z nowej strony i dostrzegło zastosowanie w rzeczach pozornie nieprzydatnych.
Nauczymy się konstruować zabawki z przedmiotów codziennego użytku jak i rzeczy przeznaczonych do wyrzucenia. Będzie to też okazja do wspólnej zabawy i integracji społeczności przedszkolnej. Każdy uczestnik wyjdzie dodatkowo z własnoręcznie przygotowaną zabawką, która będzie bezcenna. Warsztaty twórcze to nie konkurs talentów. To przestrzeń do rozwijania samego siebie, spojrzenia z innej perspektywy na własną relację i zabawę z dzieckiem, poszukania zasobów w sobie i pomostów do przekazania tych zasobów dzieciom.

Prowadząca:

Urszula Łubkowska, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, Wydział Nauk Pedagogicznych, specjalności: Wczesna Interwencja i Wychowanie Przedszkolne, ukończyła roczny kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.

Od 2009r. zatrudniona w Przedszkole Montessori ?Aniołkowo? Warszawa. Ukończyła min. następujące kursy i szkolenia: Kurs I stopnia terapii behawioralnej; IV stopni kursu języka mijanego; uczestnictwo w szkoleniu na temat ?Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dzieci z autyzmem?? organizowane przez Synapsis; uczestnictwo badaniach dotyczących zdolności matematycznych dzieci pod kierownictwem prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej; szkolenie dla realizatorów programu ?Przyjaciele Zippiego?? ; Warsztaty metodyczne na temat ?Praca z dzieckiem autystycznym i z zespołem Aspergera? prowadzone przez dr Martę Korendo oraz mgr Katarzynę Sedivy; udział w projekcie ?Rozumieją nas? ? szkolenie dla nauczycieli z zakresu komunikacji z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną.

Logowanie